Nástenné rekuperačné jednotky Mitsubishi Lossnay RVX

Parametre produktu

Mitsubishi Electric

Mitsubishi

Kombinácie produktu

s DPH

-0%

1 034,40 € s DPH
862,00 €bez DPH

Detailný popis produktu

Nástenná jednotka slúži na vetranie jednej miestnosti. Vďaka jednoduchej inštalácií je jednotka vhodná do každého priestoru. Na inštaláciu stačia iba dva prieduchy cez stenu.

Rekuperácia tepla a vlhkosti s tepelným výmenníkom Lossnay

Do každej budovy je nutné privádzať čerstvý vzduch z dôvodu udržanie zdravého a komfortného vnútorného prostredia pre osoby, ktoré tieto budovy obývajú. Pre prívod neupraveného vzduchu priamo do budovy je však väčšinou vonkajší vzduch príliš teplý alebo studený. Pre úpravu vonkajšieho vzduchu je tak potrebná dodatočná energia (pre chladenie alebo kúrenie). Lossnay rieši tento problém pomocou účinného systému rekuperácie tepla. Tým sa zredukuje potrebný vykurovací resp. chladiaci výkon potrebný k úprave prívodného vzduchu.

100% prívod čerstvého vzduchu

Pri špičkovej rekuperácii tepla dokážu jednotky Lossnay priviesť do miestnosti 100% čerstvého vzduchu . Vysoko sofistikované vetracie zariadenia pracujú s veľmi výkonným systémom spätného získavania tepla. Znehodnotený vzduch je odvedený z miestnosti a zároveň s ním je privádzaný čerstvý vzduch z vonkajšieho prostredia.

    • udržuje svieži a čistý vzduch
    • nepretržitá ventilácia vzduchu
    • šetrí energiu na vykurovanie a na chladenie
    • zabraňuje šíreniu hluku z exteriéru
    • Výkonový rozsah od 150 do 2000 m3/h

Možnosť pripojenia čidla CO2

Štandardne k dispozícii možnosť pripojenia čidla na CO2 k základnej doske jednotky. Použitím čidla CO2 môžeme jednoducho prispôsobiť privádzané množstvo čerstvého vzduchu do vetraných priestorov.

Podobné produkty